Pa smo koooončno dočakali šolo v naravi. Pričakovanje nas je spremljalo že od začetka šolskega leta, zdaj pa smo le tukaj in kar ne moremo se načuditi, kako krasno je. Morje, sonce, svež zrak, dobra volja in super družba. Že naš prvi dan je bil pester. Spoznali smo okolico, se igrali igre, preizkusili igrala, ki so tukaj in tako dobili idejo, kako bi popestrili naša šolska, naredili pa smo tudi prve zamahe v vodi. Voda je topla, predvsem pa mokra in slana ;). Po večerji je sledil skupen zabavni večer, kjer so naša navadna oblačila zamenjale divje, nore in odštekane oprave. Na koncu pa je sledil še ples, da ne bi slučajno odšli v posteljo premalo utrujeni.

Komaj čakamo, da vidimo, kaj nas čaka v naslednjih dneh. Vsak dan bo nov izziv, nova priložnost za odkrivanje in učenje. Prepričani smo, da nas bo ta izkušnja še bolj povezala.

Se beremo.

Petošolci z učiteljicama