“Zgodba o prijateljstvu je taka, sladko grenka kot življenje je. Lepih je trenutkov polna vsaka, le lepi naj se vtisnejo v srce.”

Pa smo zaključili s šolo v naravi. V petih dneh so se spletle vezi, ki so nas še bolj povezale, spomini pa nam bodo ostali za vedno. Bilo je ogromno lepih trenutkov in težko je verjeti, da je že konec.

Učiteljici bi radi pohvalili petošolce, da je tudi zaradi njih šola v naravi bila izpeljana tako lepo. Naše otroke pa so pohvalile tudi čistilke, kako vzorno imajo urejene sobe (upamo, da je doma tudi tako 😅).

Zdaj pa strnit vse spomine in se reees dobro naspat. Zjutraj vas gotovo ne bo zbudilo trkanje na sobe in jutranja telovadba, razen če ste morda odkrili skrivnostno strast do razgibavanja kosti v zgodnjih urah.

Se vidimo v ponedeljek!
Učiteljici Katja in Monika