V petek, 3. 3. 2023, je 5 učenk naše šole sodelovalo na prireditvi Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo, ki je potekala na Osnovni šoli Vojnik.

Tretješolka Anja Dobrorinšek se je predstavila s pesmijo Čukov: Zgodba o prijateljstvu, četrtošolka Dunja Milčinović in petošolka Lučka Birk pa sta se predstavili s pesmijo skupine Pepel in kri: Dan ljubezni. Vse tri učenke je pripravljala učiteljica Monika Nataša Krajnc. Dekleta so tekmovala v kategoriji učencev od 1. do 5. razreda. 

Osmošolki Gaia Primožič, ki jo je pripravljala Manca Špik, se je predstavila s pesmijo Tanje Žagar: 5 do polnoči, Lana Premuž – Golub, ki jo je pripravljala Alya, pa se je predstavila s pemijo Ditke: Ne bodi kot drugi. Obe osmošolki sta tekmovali v kategoriji učencev od 6. do 9. razreda. Lana Premuž – Golub je tudi zmagala v svoji kategoriji in bo sodelovala na polfinalnem izboru.

Njihove nastope lahko vidite 8. 3. 2023 na uradnih Facebook in Youtube profilih Radia Ptuj in Radia Celje.

Vsem nastopajočim iskrene čestitke za odlične nastope.