Prišel je težko pričakovani dan, ko smo se šestošolci podali na preživljanje petih dni zimske šole v naravi v osrčje Pohorja. Čeprav nas je večji del poti iz Frankolovega spremljalo oblačno vreme, to ni ustavilo našega veselja. Kmalu po prihodu nas je razveselilo sonce. Glede na predznanje smučanja so nas učitelji razvrstili v dve skupine in pričeli smo z učenjem ter izpopolnjevanjem tehnik alpskega smučanja. Po vrnitvi s smučišča smo uredili svoje sobe in pospravili prtljago. Imeli smo kar veliko dela s tem, verjemite. Ker smučar ne sme na smučišče brez znanja FIS pravil, smo se po večerji seznanili z njimi. Večer smo si popestrili s predstavitvijo sob in karaokami in se ob tem pošteno zabavali. Pravijo, da je prvi dan najtežji, zato smo se takoj po 22.00 uri utrujeni zleknili v svoje postelje in polni novih znanj nestrpno pričakujemo jutrišnji dan.

Lahko noč do jutri.