Pa smo končno tukaj! Kje pa? Na Debelem Rtiču v šoli v naravi. Na to smo komaj čakali že od začetka šolskega leta! Dan se je začel z razburjenjem in navdušenjem, kaj vse nas čaka. Polno natovorjeni na kombiju smo se zjutraj odpravili proti obali. Zdaj pa že napol v kraljestvu sanj zbiramo občutke in dogodke današnjega dne (čeprav menda nismo čisto nič utrujeni 😉). Danes smo že plavali, se smejali, predstavljali sobe, športali in tudi marsikaj zanimivega izvedeli drug o drugem. Le kdo je ugriznil psa, ko je bil majhen? Kdo je pred mamo skrival mačko? Kdo pa je bil v vrtcu zaljubljen v kar 7 deklet naenkrat? Vse to in še kaj pa naj ostanejo naše majhne skrivnosti. Šola v naravi se je lepo začela. Upamo, da nas bo vsak dan še bolj navduševal.

Se beremo.

Petošolci z učiteljema