V mesecu aprilu bodo imeli učenci naslednje dneve dejavnosti, in sicer:

četrtek, 21. 4. 2022,  bodo imeli učenci od 1. do 9. razreda ATLETSKI ŠPORTNI DAN.  Učenci od 6. do 9. razreda, bodo tekmovali v teku na 60 m, teku na 600 m, skoku v daljino z mesta, metu vortexa. Mlajši učenci pa v teku na 60 m, teku na 600 m, skoku v višino, skoku v daljino z mesta in metu vortexa. Učenci naj bodo ta dan primerno obuti in oblečeni.  Posamezne dejavnosti se izvajajo tudi v telovadnici, zato morajo imeti učenci primerno obutev  tudi za v telovadnico. V primeru slabega vremena se športni dan prestavi.

V ponedeljek, 25. 4. 2022 bodo imeli učenci 6. – 9. r. TEHNIŠKI DAN. V okviru projekta Evropska vas bodo spoznavali in ustvarjali na temo otoške države Malta.

V torek, 26. 4. 2022 bodo imeli učenci 6. – 9. r. NARAVOSLOVNI DAN.  Učenci bodo ta dan odšli na izkustven ogled  Mednarodnega centra za samooskrbo Dole, kjer bodo imeli vodene delavnice. Cena na učenca je približno 20 eur. V ceno je vključena vstopnina, strokovno vodenje, praktične delavnice in prevoz.