Pa smo tu. Pri koncu. Čaka nas le še malo in se vrnemo nazaj. Postali smo drugačni. Postali smo malo pametnejši, močnejši in malo bolj odrasli. Za kanček bolj odgovorni in z veliko večjo spominsko kartico, ki se je ne bo dalo hitro izbrisati. Naša občutja so polna, mešana in zelo lepa. Ni drugega, kot da se poslovimo. Bolj povezani kot kadarkoli.

Današnji dan je zaznamovalo morje. Raziskovanje in preučevanje. Iskali smo školjke, rake, alge, ribe, kumare. Plavali smo in obiskali biološko pot. Dan je bil poln energije in razburljivih trenutkov. Dobili smo diplome, potegovali smo se za priznanja plavanja. Še bolj smo morali pospraviti sobe za boljše ocene. In na koncu dneva smo vsi šli utrujeni v svet sanj.

Jutrišnji dan zaključujemo ob 12. uri, takrat odrinemo iz Debelega Rtiča in se okoli 15h vračamo nazaj na Frankolovo.

Do takrat,

se beremo.

Lep pozdrav

Učenci in učitelji Šole v naravi 2021