Učenci od 1. do 9. razreda boste imeli v petek, 4. 12. 2020, tehniški dan. Poimenovali smo ga Praznično, dišeče, z ljubeznijo. Ker smo doma in z nami tudi nekateri drugi družinski člani, si bomo pričarali praznično vzdušje s peko peciva, okraševanjem in izdelovanjem različnih malih pozornosti.

Nekaj idej za – okrasitev okna, izdelavo snežink, peko peciva vam ponujamo spodaj. Izberite eno od aktivnosti ali pa vse. Odločitev je vaša. Vse kar bo nastalo v tem prazničnem dopoldnevu, ali še kaj več med vikendom, poslikajte in pošljite svojim razredničarkam do nedelje, 6. 12. 2020. Najbolj izvirne izdelke bomo objavili na šolski spletni strani.

Peka peciva (https://okusno.je/priloznostno/prazniki/bozic/praznicna-peka-vec-kot-20-receptov-za-piskote.html).

Iz starih okraskov izdelate kakšnega novega in z nami delite idejo. 

Želimo vam veliko ustvarjalnosti, zabave, smeha, dobrega počutja in tudi potrpežljivosti, če ne bo šlo vse “kot po maslu”

Suzana Šafarič