Spoštovani starši in učenci.

V ponedeljek, 9. 11. 2020 bomo s poukom nadaljevali na daljavo.

1. Starši otrok od 1. do 5. razreda počakajte na navodila razrednikov. Razredniki vas bodo najprej kontaktirali preko e-pošte, potem pa boste delo nadaljevali preko spletnih učilnic. 

2. Učenci od 6. razreda dalje boste imeli pouk na daljavo, kot je potekal pred jesenskimi počitnicami. Upoštevajte navodila učiteljev. Vsa navodila, gradiva in vabila na videokonference bodo naložena v spletnih učilnicah. Strani so zaščitene, zato morate dostopati do učilnic z uporabniškim imenom in geslom. Če ste geslo založili, se obrnite na g. Branka Dragarja (branko.dragar@guest.arnes.si). 

3. Pouk bo potekal po ustaljenem urniku, a časovno prilagojeno, zato upoštevajte navodila učitelja.

4. V ponedeljek, 9. 11. bo 1. šolsko uro za učence od 6. do 9. razreda razredna ura z razrednikom.

Želimo vam miren in uspešen začetek.

Ostanite zdravi.

Marjana Šoš, ravnateljica