V šolskem letu 2019/2020 na OŠ ANTONA BEZENŠKA FRANKOLOVO podeljujemo priznanja pevkam in pevcem, ki so ustvarjalno sodelovali v šolskem pevskem zboru vseh 9 let osnovnošolskega izobraževanja.

To so: GRUŠOVNIK TAMARA, MASTNAK DANIJELA, PESJAK LAURA, PODGORŠEK TAJA, RAMŠAK JAKOB, RAVNAK DENIS, ROBIČ LARISA, SELČAN TIT, ŠTANTE ELIO MARIN, ŠVENT ŽIGA, ŽOHAR ANAMARIJA.

Čeprav smo naše skupno neposredno zborovsko ustvarjanje letos predčasno zaključili v mesecu marcu, smo v tem času usvojili zanimiv program zborovske literature  iz zakladnice ljudskih in umetnih pesmi in priredb. Ob iskanju oblikovne popolnosti in poustvarjalne lepote v glasbi, ki sta v ospredju našega ustvarjanja, smo v petju potrjevali tudi socialne, fizične in terapevtske učinke glasbe.

Zborovodja:

Mag. Mojca Koban Dobnik