V soboto, 11. 5. 2019 bomo imeli športni dan – pohod na Strnadov travnik. Na pohod se bomo podali s člani združenj borcev za vrednote NOB, ki imajo  za osnovni cilj ohranjanje  in razširjanje vrednot NOB ter skrb za ohranjanje spomina na dogodke iz tega časa z željo, da se ti ne bi nikoli več ponovili. Temu bo tudi namenjen kratek kulturni program.

Učenci bodite primerno obuti in več plastno oblečeni, s seboj imejte vsaj pol litra napitka, najbolje vodo in kaj za prigriznit, toplo malico boste dobili na Strnadovem travniku:

• šolski prevozi se bodo začeli ob 7.00, po voznem redu, varstvo vozačev bo v jedilnici,
  • ostali učenci pridete v šolo do 8.10, zbor bo za šolo, v zunanji učilnici,
  • odhod izpred šole bo ob 8.20,
  • učenci prvega razreda se bodo na Lipo peljali s šolskim avtobusom,
  • k šoli se bomo vrnili ob 13.00 – takrat se bodo začeli šolski prevozi za domov in starši lahko pridete po svoje otroke,
  • jutranjega varstva, zajtrka, kosila in podaljšanega bivanja tega dne ne bo.

Na pohod ste vabljeni tudi starši.

V primeru slabega vremena bomo imeli pouk po petkovem urniku.

S to delovno soboto bomo nadomestili petek, 3.5.2019.

Koordinator: Iztok Miglič