Spoštovani starši, dragi učenci.

 Pred vrati so počitnice in verjamem, da zaslužene. Veliko novega in lepega se nam je pripetilo v tem šolskem letu – nova znanja, prijateljstva, bogatejše izkušnje in modrost. Pomembno je, da se zavedamo tega, da smo srečni in zadovoljni.

Zvezke in knjige boste pospravili, šolska torba bo za nekaj časa ostala v kotu, kakšno dobro knjigo pa le pustite na nočni omarici.

 Zadnji šolski dan, v petek,  22. 6. 2018,  bomo imeli pouk do 12.00Šolskih prevozov za domov tega dne ne bo, bo pa kosilo in OPB. Starši, prosimo vas, da v tajništvo šole pravočasno sporočite morebitno odjavo  kosila.

 Naj bo poletje polno radosti in igre. Dolgi sončni dnevi, morje in igra imajo svoj, prav poseben čar – izkoristite jih. Želim vam lepe in mirne počitnice.

Lep pozdrav

Ravnateljica, Marjana Šoš