Vid Žveglič, zmagovalec likovno-literarnega natečaja Naša mala knjižnica

 V šolskem letu 2017/2018 je Vid Žveglič, učenec 5. razreda Osnovne šole Antona Bezenška Frankolovo, sodeloval na državnem likovno-literarnem natečaju Naša mala knjižnica. Na podlagi prebrane knjige Bona Bidarija Jaz, Elvis Riboldi, in kitajska restavracija je napisal ustvarjalno-domišljijski spis z naslovom Elvis in Boris v kuhinji kitajske restavracije. Vid Žveglič je bil s svojim spisom izbran za najboljšega v svoji kategoriji.

V sredo, 13. 6. 2018, je skupaj z mentorico Moniko Natašo Krajnc odšel na slavnostno podelitev priznanj in knjižnih nagrad, ki je potekala v Trubarjevi hiši literature v Ljubljani. Na podelitvi je Vid prebral svoj nagrajeni spis in prejel knjižno nagrado, ki mu jo je podelila priznana slovenska pisateljica Jana Bauer. Nagrajencu čestitamo.

Mentorica Monika Nataša Krajnc

Vsi nagrajenci s priznano slovensko pisateljico Jano Bauer
Vid Žveglič med prebiranjem svojega spisa
Vid Žveglič s pisateljico Jano Bauer in mentorico Moniko Natašo Krajnc

Avtorica fotografij: Monika Nataša Krajnc