Medobčinsko atletsko tekmovanje (VAP in MAP) v Celju, 8. 5. 2018

 

V torek, 8. 5. 2018, je v Celju potekalo Medobčinsko atletsko tekmovanje (VAP in MAP). Tekmovanja se je udeležilo tudi 30 učencev naše šole. Vsi so se odlično odrezali, nekateri pa so dosegli tudi izjemne rezultate, in sicer je 1. mesto v skoku v daljino osvojil Jakob Ramšak (MAP), 2. mesto je v suvanju krogle (VAP) osvojila Lorena Jesenek, 3. mesto pa sta v teku na 60 metrov osvojila Timeja Pušnik (VAP) in Žiga Švent (MAP). Učenci so za izvrstne rezultate prejeli medalje.

Vidnejše rezultate so dosegli še naslednji učenci:

Tit Selčan (4. mesto v teku na 60 m (MAP)),

Taja Podgoršek (4. mesto v teku na 60 m (MAP)),

Pia Fijavž  (4. mesto v skoku v višino (MAP)),

Elio Marin Štante (5. mesto v skoku v daljino (MAP)),

Nina Kovše (5. mesto v teku na 300 m (MAP)),

Mia Špeglič  (5. mesto v teku na 300 m (MAP)).

Vsem učencem, ki so se tekmovanja udeležili, iskreno čestitamo.