Frankolovo, 12. 2. 2018

Spoštovani starši.

Za sredo, 14. 2. 2018, je napovedana opozorilna splošna stavka v vzgoji, izobraževanju, znanosti in kulturi Slovenije. Naša šola se pridružuje opozorilni splošni stavki.

Zaposleni v Osnovni šoli Frankolovo ne stavkamo proti Vam, spoštovani starši, in še manj proti otrokom. Prosimo Vas, da nas podprete pri našem prizadevanju za ustrezno ovrednotenje dela izobraževalk in izobraževalcev od vrtcev do univerze.

Rednega pouka ne bomo izvajali, zagotovili bomo le varstvo otrok (tudi jutranje varstvo in podaljšano bivanje).  SAMO ZA TISTE OTROKE, KI JIM STARŠI NE MORETE ZAGOTOVITI VARSTVAPrehrana bo na ta dan zagotovljena. Za prevoz otrok v šolo in iz šole starši obvestite razredničarko, ravno tako za KOSILO, in sicer najkasneje do torka 13. 2. 2018. Za varnost otrok bo poskrbljeno ves čas bivanja v šoli.

Iskreno se Vam opravičujemo za  vse morebitne nevšečnosti in Vas prosimo za razumevanje.

Stavkovni odbor Sindikata zavoda OŠ Antona Bezenška Frankolovo.