Najboljši del človekovega življenja so njegova mala, brezimena in pozabljena dela dobrote in ljubezni.

(W. Wordsworth)

Spoštovani.

Za nami je zelo uspešen božični bazar, poln otroških dobrot. Zbralo se nas je veliko število in vse naše stojnice so bile dobro obiskane. Veseli nas, da ste se imeli lepo in da ste z nami preživeli lepo četrtkovo popoldne.

Hvala za vse prispevke, ki ste jih namenili šolskemu skladu bodisi z nakupom peciva, izdelkov, toplih napitkov bodisi s prostovoljnimi prispevki.

Iskrena hvala staršem in učiteljem, ki so pomagali pri peki in izdelavi izdelkov, in našim učencem, ki so pridno pekli – brez vas letošnji božični bazar ne bi bil to, kar je bil.

Skupaj smo zbrali 2.028,24 €.

Želimo vam lepe in mirne božične praznike. Preživite jih v krogu tistih, ki jih imate radi, naj bodo drobne pozornosti največje darilo. V prihajajočem letu pa vam želimo mir in zdravje.

Kolektiv OŠ Antona Bezenška Frankolovo

Foto: Neli Burnik