sid2017_logo_slo_koncna_0

Vključili smo se v aktivnosti v mesecu varne rabe interneta in mobilnih naprav (februar 2017).

Vodilna tema meseca je KULturna uporaba svetovnega spleta in mobilnih naprav. Stalna tema pa so priporočila in novosti glede varne rabe n osnovi priporočil znanstvenih študij OECD, safe.si in drugih raziskovalcev.

Aktivnosti bodo izvajali razredniki in učitelji glede na starost učencev.

Poleg spletne značke  “Praznujemo dan varne rabe interneta, 7.2.2017” boste na naših spletnih straneh lahko v tem mesecu zasledili še več priporočil,  povabil in tudi praktičnih napotkov za varno rabo interneta in mobilnih naprav zase, za svoje otroke in še koga, ki vam je blizu.

Zanimivost: Poiščete nas lahko tudi na zemljevid sodelujočih šol, ki se sproti posodablja na: http://safe.si/aktivnosti/dan-varne-rabe.

Koordinator aktivnosti:

Peter Žurej