xx

Spoštovani starši!

Decembrski dnevi so vselej najbolj praznični, v zraku je pričakovanje, so želje, zaobljube. Poslovimo se od dobrega, starega  leta in z veseljem pričakujemo novo.

Petek, zadnji dan pouka pred počitnicami,23. 12. 2016, bomo zaključili s kulturnim dnevom. Učenci od 1. do 5. razreda bodo imeli kulturno prireditev – praznovanje novega leta. Obiskal jih bo tudi Božiček in jih obdaril z drobno pozornostjo. Učenci od 6. do 9. razreda pa si bodo tega dne v Celju ogledali filmsko predstavo. Torb in zvezkov tega dne ne bomo potrebovali, zato naj učenci torbe pustijo doma. S prevozi domov bomo začeli ob 12.00. V primeru odjave od kosila, prosimo pokličite v tajništvo.

Naj Vam praznični dnevi prinesejo čarobnost v nastajanju nekaj novega… naj Vam podarijo mir, spokojnost, ljubezen, zdravje, uspeh in veselje v drobnih stvareh.
Veseli prazniki in srečno in uspešno v novem letu.

                                                                    Kolektiv OŠ Antona Bezenška Frankolovo