sl

V ČETRTEK, 15. 12. 2016, bomo na naši šoli organizirali praznični sejem. Pouk bo ta dan potekal popoldan po naslednjem razporedu:

• OPB v dopoldanskem času od 6.30 do 14.00 ure,
  • ob 12.00 pričetek šolskih prevozov v šolo (po voznem redu, zamik 5,5 ur),
  • varstvo vozačev od 12. 15 do 14.00,
  • ob 14.00 prihod ostalih učencev v šolo, sledi malica v učilnicah in nato priprava stojnic za prodajo z razredniki,
  • PRIČETEK SEJEMSKEGA VRVEŽA OB 15.OO URI, vmes kratek program učencev (karaoke),
  • ob 17.00 zaključek pouka, pričetek šolskih prevozov po potrebi in predhodni prijavi.

Za učence razredne stopnje, ki dopoldan nimajo domačega varstva, bo organizirano dopoldansko varstvo (OPB) z malico (predhodne pisne prijave).

Na vsaki stojnici bo škatlica, v katero lahko donirate prostovoljni prispevek v zameno za izdelek na stojnici. Sredstva bodo namenjena v šolski sklad.

Veselimo se vašega obiska ter veselih uric, ki jih bomo preživeli skupaj.

Zaposleni in učenci OŠ Antona Bezenška Frankolovo

Frankolovo, 12. 12. 2016