DSC_0268

V mesecu maju in na začetku meseca junija je bilo zelo napeto na športnem področju. Nekaj učencev naše šole je doseglo lepe uspehe.

Na regijskem atletskem tekmovanju v Celje so dosegli naslednje rezultate: Kaja Senegačnik 1. mesto v skoku v višino, Luka Podrzavnik 7. mesto v skoku v višino, Timeja Pušnik 14. mesto v teku na 60 m, Sara Brezovnik 8. mesto v skoku v daljino.

Odbojkarji na mivki (Matevž Birk, Nik Marzidovšek, Nejc Marzidovšek, Blaž Petek in Uroš Sodin) so v sredo 27.5. zmagali v svoji skupini, v četrtek 2.6. pa osvojili 1. mesto na medobčinskem tekmovanju v Celju.

V atletskem troboju so učenci 5. razreda dosegli 7. mesto.

Na državnem tekmovanju 1.6. je produkcija ( Eva Mlakar, Maša Trobiš, Kevin Banovšek, Tadej Hrvatin, Nika Javorič, Maša Štante, Tamara Pinter, Kaja Senegačnik, Pia Stermecki, Maruša Žerjav) dosegla 11. mesto. Med posamezniki sta zastopali šolo Kaja Senegačnik in Maša Štante.

Vsem čestitamo in jim želimo veliko uspeha na nadaljnih tekmovanjih.