Tudi letos so naši pevci vseh treh šolskih zborov in plesalke mažoretne skupine 25.12.2015 sodelovali na koncertu Frankolovčani Frankolovčanom.

S pesmimi so počastili 25 let slovenske samostojnosti, prav tako pa prispeval k veselju in radosti božiča.

Mladinski pevski zbor je s pesemskim programom poslušalce povabili k iskanju poti do drugih ljudi, k iskanju vrednot, ki presegajo razlike in gradijo mostove. »Živimo, da ljubimo. In vsakič, ko ljubimo, vsakič, ko dajemo brez obžalovanja in odpuščamo brez omahovanja – je božič. Naj bo vsak dan v novem letu božič!«, smo slišali v napovedi zborovskega programa mladinskega pevskega zbora.

Inštrumentalno spremljavo so prispevali Nika Špindler (harmonika), Tadej Hrvatin, Urh Vranc in Leon Kovše (kitare), Jaka Krnjovšek (klaviature) in Katarina Gorenšek (violina).

mag. Mojca Koban Dobnik

14513 6 7 2