V petek, 28. 11. smo imeli prvi tehniški dan. Izdelovali smo avtomobile na elastiko.       

Iz škatlic za tehniko smo poiskali potreben material za delo. Najprej smo zlepili ogrodja avtomobilov. Pritrdili smo še kolesa in jih med seboj povezali z elastikami. Ko smo elastike napeli, so se avtomobil odpeljali. Naredili smo še izboljšave. Ugotovili smo, da se avtomobli odpeljejo bolj daleč, če jih obtežimo. Potem je napočil čas, da smo se z avtomobili igrali. Bilo je zabavno.   Taja P., 4. r.      

Tudi v ponedeljek, 1. 12. smo imeli tehniški dan. Izdelovali smo pletene košarice za praznični sejem. Na koncu smo zbrali vtise o delu: Všeč mi je bila celotna izdelava, čeprav je kar dolgo trajalo, da smo košarice izdelali. (Laura P.) Ta tehniški dan je bil zelo zanimiv. Ko smo prepletali trakce iz rafije, so hitro minile tri ure. Upam, da  bomo čim več košaric  prodali. ( Anej M.) Ta dan  je bil enkraten. Delo je bilo zamudno, a je bilo vseeno super. Učiteljica je bila zares prijazna, ker nam je pripravila modele košaric. ( Danijela M.) Tehniški dan je minil, kot bi mignil. Košarice so bile  lepe. Bilo mi je zelo všeč. (Alen P.) Za šolski sejem smo delali pletene košarice. Pletli smo z rafijo. Delo je bilo zelo zanimivo. (Maruša B.) Vse mi je bilo všeč. Bilo je veliko dela in novih izzivov. A ker smo delali v dvojicah, je bilo delo lažje. ( Denis R.) Ta tehniški dan mi je bil zelo všeč, čeprav so se nam rafije pri pletenju košaric zelo vozlale. (Tit S.) DSC_1083 DSC_1057 DSC_1064 DSC_1065 DSC_1068 DSC_1078