V petek, 3. 10. 2014, smo v 3. razredu imeli naravoslovni dan na temo Gozd jeseni. Po dveh učnih urah v razredu smo se napotili še v bližnji gozd. Učenci so se razdelili v 4 skupine in vsaka je dobila list z vprašanji ter navodili za delo. Učenci so svoje teoretično znanje nadgradili z nalogami na terenu, po povratku v učilnico pa smo pripravili še razstavo plodov, ki smo jih nabrali v gozdu.

Razredničarka Lucija Bevc

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V sredo, 10. 10. 2014, so učenci I. triade imeli športni dan. Prvošolci so se napotili na Gojko, učenci 2. in 3. razreda pa so prehodili del Tončkove poti proti Črešnjicam in skozi Bukovje preko Kuretnice nazaj do šole. Ob poti smo prisluhnili hišicam in izvedeli marsikaj zanimivega.

Aktiv I. triade

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V petek, 10. 10. je učence I. triade obiskal še Herman Lisjak s predstavnicama Banke Celje in Muzeja novejše zgodovine.