DSC_0054V četrtek, 26. 09. 2013 smo imeli na OŠ Frankolovo 1. športni dan. Zjutraj smo se zbral v šoli, vzeli malico in se podali na pot. Šli smo po hribih in dolinah proti Lindeku, skupaj z učenci drugega, tretjega, četrtega in petega razreda.

 

Po drugi postaji, kjer smo malicali in počivali, so se učenci drugega in tretjega razreda vrnili nazaj v šolo. Pot smo nadaljevali le še najvztrajnejši, to se ve, učenci četrtega in petega razreda. Med hojo so nam nekateri sošolci pokazali, kje živijo. Ko smo prispeli na vrh, smo bili vsi zelo utrujeni, zato so učiteljice sklenile, da bomo zopet počivali. Po počitku smo šli z najvišje na najnižjo točko in se tako vrnili nazaj v šolo. Vmes smo pri Podjavorških popili sok, za kar se jim lepo zahvaljujemo. Kdor še ni bil utrujen, se je šel igrat na igrišče.

 

Bil je zelo lep, sončen in zanimiv športni dan, saj smo videli številne živali in smo se veliko slikali.

 

Aneja Matevžič,

4. razred

DSC_0120