Pa smo zaključili tudi z 2. dnem šole v naravi (danes že malce bolj utrujeni, vendar še kljub temu polni zagona). Takoj zjutraj smo opravili biološko pot po otoku, kjer smo spoznavali, kako je življenje prišlo iz morja na kopno in se preselili daleč v preteklost. Nato pa smo se odpravili na bazen. Po vsem plavanju, kosilu in zasluženem počitku smo imeli delavnico, kjer smo spoznali, kakšno moč imajo naše besede in kakšna močna čustva imamo. Potem pa spet hop v kopalke in na bazen (po vsem tem plavanju se morda domov vrnemo s kakšno plavalno kožico 🫢). Večer pa smo zaključili ob glasbi. Udeležili smo se šova talentov, kjer smo spodbujali učence ostalih osnovnih šol, ki so se predstavili s kakšno pesmijo ali plesom. Mi tokrat nismo zbrali poguma, morda nas pa še čaka kakšna priložnost. Sledila je še igra glasbenih stolov, nato pa smo zbrali še zadnje atome moči za ta dan in se naplesali do konca. Čakal nas je samo še večerni počitek. Upamo, da bomo od vsega vznemirjenja danes lahko zaspali, saj se jutri odpravljamo na izlet. Se še beremo (In vam jutri mahamo iz drugega slovenskega obmorskega mesta. Le kdo ugane, katerega? 😊)

Se beremo.

Petošolci z učiteljema