ŠOLSKI  PREVOZI  2019/20 (maj 2020)

Vozni red je isti, kot je veljal pred zaprtjem šole. Če bi se v prvih dneh (1., 2. 6. 2020) izkazalo, da je otrok več, kot jih lahko, upoštevajoč priporočila NIJZ, pripeljemo, bomo vzpostavili dodatne prevoze.

Učenci morajo upoštevati: razkuževanje rok pred vstopom na šolski avtobus, nošenje maske, ustrezna razdalja.

Starše prosimo, če le lahko, da svoje otroke v tem mesecu pripeljejo v šolo, oziroma da pridejo učenci v šolo peš, s kolesom.

ZJUTRAJ (odhod izpred šole)

• 6.25 Bezenškovo Bukovje, Podgorje pod Čerinom, Črešnjice, Sojek
  • 6.45 Rove, Kuretnica, Rakova Steza
  • 7.05 Lipa, Gojka
  • 7.25 Lindek Grad, Beli Potok

PO POUKU  (odhod izpred šole)

• 13.35 Bezenškovo Bukovje, Rove, Rakova Steza*
  • 13.50 Črešnjice, Sojek, Rakova Steza*
  • 14.15 Lipa, Gojka
  • 14.30 Lindek, Beli Potok

Priporočila NIJZ:

Higienska priporočila za izvajanje avtobusnega javnega stalnega, občasnega in posebnega linijskega ter izven linijskega prevoza potnikov (primestni, medmestni, krajevni) in mestnega prevoza potnikov v času epidemije COVID-19 so objavljena na naslednji povezavi:

Učenci čakajo na prevoz v garderobi šole, upoštevajoč ustrezno razdaljo, največ 5 min. prej.

Frankolovo, 29. 5. 2020                                                                                  Marjana Šoš, ravnateljica