ŠOLSKI  PREVOZI  2019/20 (junij 2020)

Izkazalo se je, da je otrok več, kot jih lahko, upoštevajoč priporočila NIJZ, pripeljemo, zato smo vzpostavili novi vozni red.

Učenci morajo upoštevati: razkuževanje rok pred vstopom na šolski avtobus, nošenje maske, ustrezna razdalja.

ZJUTRAJ (odhod izpred šole)

• 6.25 Bezenškovo Bukovje, Podgorje pod Čerinom, Črešnjice, Sojek
  • 6.45 Rove, Kuretnica, Rakova Steza
  • 7.05 Lipa, Gojka
  • 7.25 Lindek Grad, Beli Potok

PO POUKU  (odhod izpred šole)

• 13.00 Beli potok
  • 13.20 Bezenškovo Bukovje, Rove, Rakova Steza
  • 13.40 Bezenškovo Bukovje, Črešnjice,   Sojek
  • 14.00 Bezenškovo Bukovje, Podgorje pod Čerinom
  • 14.20 Lipa, Gojka
  • 14.40 Lindek

Priporočila NIJZ:

Higienska priporočila za izvajanje avtobusnega javnega stalnega, občasnega in posebnega linijskega ter izven linijskega prevoza potnikov (primestni, medmestni, krajevni) in mestnega prevoza potnikov v času epidemije COVID-19 so objavljena na naslednji povezavi:

Učenci čakajo na prevoz v garderobi šole, upoštevajoč ustrezno razdaljo, največ 5 min. prej.

Frankolovo, 3. 6. 2020                                                                      Marjana Šoš, ravnateljica