Datum: 29. 8. 2019

Številka: 020-1/2019-8

 

OBVESTILO STARŠEM O PROMETNEM REŽIMU PRED ŠOLO V ŠOLSKEM LETU 2019/2020

 

Spoštovani starši.

Z letošnjim šolskim letom se bo pričela gradnja vrtca Frankolovo, ki bo neposredno povezan z našo šolo. Ker bo okoli šole, predvsem pa pred vhodom v šolo, gradbišče, bi vas in vaše otroke želeli opozoriti na previdnost.

Neposreden dostop do šole bo onemogočen oziroma bo vhod zaščiten in prepusten samo za pešce – tako da bodo učenci lahko varno vstopali v šolo. Dovoz bo dovoljen samo za šolski avtobus. Starši, ko pripeljete svoje otroke v šolo, lahko parkirate na parkirišču za šolo (cerkveno parkirišče) – dovoz mimo cerkve –  ali na parkirišču pred trgovino.

Pomembno je, da poskrbimo za varnost naših otrok, zato prosimo, da se z otroki doma pogovorite, o nevarnostih na gradbišču, in da upoštevate opozorila.

Na šoli bomo v času pouka poskrbeli za varnost vaših otrok in nemoten pouk.

O gradnji vrtca bomo več povedali na skupnem roditeljskem sestanku, 5. 9. 2019, ob 17.00 – lepo vabljeni.

Želim vam uspešen začetek šolskega leta in vas lepo pozdravljam.

 

                                                                                                          Ravnateljica, Marjana Šoš