mms_img-1593230441V četrtek, 1. oktobra smo učenci 7. razreda obiskali Pokrajinski muzej v Celju, kjer smo si ogledali razstavo Celeia – masto pod mestom. Ogledali smo si tudi zgodovinsko razstavo “Od igle do šivanke”, ki nas je zelo navdušila. Naš ogled smo nadaljevali v Splošni knjižnici Celje. V dar smo dobili knjigo “Iskanje Eve”, ki nam jo je podarila knjižničarka. V parku smo pomalicali in se odpravili nazaj proti domu.

Eva Brecel, 7.r

 

V četrtek, 1. 10. smo učenci 7. razreda šli v Celje. Najprej smo si ogledali dve razstavi v Pokrajinskem muzeju, nato pa smo šli v knjižnico, kjer nam je knjižničarka predstavila projekt “Rastem s knjigo”. V knjižnici smo videli prostore, kjer hranijo knjige, napravo v katero lahko sam vračaš knjige in reševali kviz. Na koncu smo dobili v dar knjigo “Iskanje Eve”. Bilo mi je zelo všeč.

Ana Turk, 7.r