PRVI ŠOLSKI DAN:

V ponedeljek, 2. septembra 2013, bodo šolski kombiji bodo zjutraj vozili po enakem voznem redu kot preteklo šolsko leto, odhod domov pa bo ob 11. 50 uri. Organizirano bo varstvo vozačev ter oddelki podaljšanega bivanja (OPB). Malica bo pripravljena za vse učence, kosilo pa samo za učence po jutranji potrditvi prijav glede na udeležbo v OPB. Učenci naj v šolski torbici prinesejo peresnico, zvezek ali beležko, šolske copate, učenci tretje triade prejmejo ključe garderobnih omaric.

 

SKUPNI RODITELJSKI SESTANEK:

Vljudno vabljeni na

skupni roditeljski sestanek v četrtek, 5. septembra 2013 ob 17. uri v telovadnici šole.

 

Razredni roditeljski sestanki bodo razporejeni v času do 12. septembra:

Razred Datum izvedbe
1. 2.9.2013
2. 5.9.2013 po skupnem delu
3. 10. 9. 2013 ob 17. uri
4. 11.9. 2013 ob 17. uri
5. 5.9.2013 po skupnem delu
6. 5.9.2013 po skupnem delu
7. 5.9.2013 po skupnem delu
8. 5.9.2013 po skupnem delu
9. 9.9.2013 ob 18. uri

 

ŠOLSKE POTREBŠČINE:

Na šolo smo še tik pred začetkom pouka prejeli šolske potrebščine (zvezki, pribor, torbice) za otroke staršev, ki so se znašli v finančni stiski. Starši, več informacij dobite pri šolski svetovalni delavki na 03 780 16 54 ali 03 780 16 59.

OGLAŠEVANJE V ŠOLSKIH PROSTORIH:

Spoštovani starši.

Pridružujemo se omejevanju oglaševanja preko učencev. V ta namen smo pri glavnem vhodu postavili mizico, na kateri boste lahko prevzeli informacije ponudnikov  praviloma plačljivih storitev. Nekatera gradiva pa vam bomo preko razrednikov posredovali na roditeljskih sestankih.

 

ŠOLSKI SKLAD:

Za delovanje Šolskega sklada gre v njvečji meri zahvala Upravnemu odboru in Vam, staršem, ki s sodelovanjem v akcijah podpirate naša prizadevanja. Del sredstev zberemo tudi preko donacij lokalne skupnosti, podjetij in posameznikov.

Na šoli smo se letos odločili za uresničitev širšega poziva poslovnim partnerjem in donatorjem iz ožje in širše okolice.

Ob tej priložnosti Vas, spoštovani starši, obveščamo o možnosti Vaše enostavne vključitve v shemo donacij za šolski sklad, ki poteka preko običajnih plačilnih nalogov ob Vašem soglasju tako, da vam prihranimo dodatne stroške provizij.

S sodobnimi poslovnimi rešitvami Vas želimo spodbuditi, k izvedbi donacije, ki ste jo mogoče že imeli v načrtu in s katero bi podprli doseganje ciljev Šolskega sklada pri pomoči socialno šibkim ali sofinanciranju nadstandardnih dejavnosti naših učencev.

 

ZOBOZDRAVSTVENA SISTEMATIKA:

Z novim šolskim letom bomo imeli sistemtiko nazaj v ZD Vojnik. Več informacij bomo posredovali na skupnem roditeljskem sestanku in preko sveta staršev.