ekipa_z_mentorjemČEBELARSKO TEKMOVANJE

            V soboto 11.5.2013 smo se udeležili čebelarskega tekmovanja v Dobu pri Domžalah. Ko smo prišli v OŠ Dob pri Domžalah, smo

v prvem razredu dobili vrečke, v katerih je bila malica. Nato smo šli v telovadnico, zatem pa v razred, kjer smo po skupinah pisali preizkus. Kmalu smo končali, nato pa si ogledali film.

           Ker smo tako mučili možgane, smo postali lačni. Na srečo je bil čas za kosilo. Po kosilu smo se odpravili v muzej in Železno jamo. Videli smo veliko fosilov, kapnikov, starega orožja in opremo za plezanje.

          Po ogledu teh zanimivih stvari je sledila podelitev. V prvi skupini sta bili Kaja Senegačnik in Tamara Pinter, ki sta prejeli zlato priznanje. V drugi Maša Štante in Eva Tojnko z bronastim priznanjem in Saša Sitar ter Miha Lukan, ki sta osvojila priznanje za udeležbo. Po vsem tem pa nas je gospod ravnatelj povabil na Trojane, kjer je vsak dobil velik točen sladoled.

          Bilo je lepo, zato upam, da se bomo drugo leto lahko spet udeležili. 

Eva Tojnko, 5. razred

narodne_noseletno_gledzlati