DSC_0288V času od 15. do 20. aprila je za učence 2. razreda bil izveden obvezni plavalni tečaj v bazenu Golovec v  Celju. Tečaj je potekal v dopoldanskem času, tako da je teden minil brez klasičnega pouka v učilnici in seveda tudi brez domačih nalog.

 Vsak dan smo se že ob 7.20  uri odpeljali proti Celju. Ob 8.00 uri so se pričele aktivnosti v bazenu, ki so trajale vse do 10.30 ure. Vmes je bilo seveda tudi 15 minut odmora za malico.

 Vaditeljica tečaja je učence zelo pohvalila, saj so vsi zelo napredovali. Med 19 udeležencev plavalnega tečaja smo podelili: 4 bronaste morske konjičke, 3 srebrne morske konjičke, 3 zlate morske konjičke, 1 delfinčka, 4 bronaste delfinčke in kar 4 srebrne delfinčke.

 Vsem učencem 2. razreda čestitam za pogum in vztrajnost pri pridobivanju in nadgrajevanju plavalnega znanja.

Razredničarka  Lucija Bevc

 

DSC_0289  DSC_0297  DSC_0303