DSC_0105Učenka 9. razreda Barbara Pušnik se je na tekmovanjih v septembru odlično izkazala in osvojila cel kup medalj. V teku na 100 metrov ima osebni rekord 13.02 sekund, kljub nasprotnemu vetru. Po uspehu na državnem tekmovanju se je nadarjena učenka vključila v atletsko društvo Kladivar Celje in pod mentorstvom gospe Tine Jurček začela s treningom teka v kategoriji U16. Svoj talent je potrdila na vseh tekmovanjih, ki se jih je udeležila. Na področnem tekmovanju v Slovenj Gradcu je devetega septembra v štafeti 4x100m osvojila odlično 1. mesto. Na državnem tekmovanju v Domžalah je dvaindvajsetega septembra v štafeti 4x100m  osvojila 2. mesto. Na mednarodnem tekmovanju v Rijeki je osemindvajsetega septembra v štafeti 4x100m  osvojila  3. mesto. Na vseh tekmovanjih  je pokazala, kaj je pomen besede hitrost na Frankolovem. Barbari za odlične rezultate čestitamo in ji želimo še veliko uspehov v prihodnjih tekmah.

Sošolci 9.razreda in razrednik Branko Dragar